Hotel Praha 1 Pachtuv Palace

Pachtuv Palace je bývalou rezidencí hraběte Karla Pachty a kdysi v něm při svém pobytu ve městě přespával Mozart; palác se pyšní nádhernými nástěnnými malbami, klenutými stropy, sochami a krby.
V prostorných a osobitě zařízených apartmá, z nichž mnohá mají výhled na Pražský hrad, hosté zaručeně naleznou vytoužený klid.

Ubytování:
V hotelu Pachtuv Palace má každý pokoj a apartmá jsou výjimečné vlastní individualitou, stylem a výzdobou. Interiéry v tomto hotelu s unikátními architektonickými detaily, jako jsou starodávné dřevěné trámy a klenbové stropy, jsou zařízeny tak, aby poskytovaly maximální pohodlí, útulnost a soukromí pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Některé pokoje mají balkony, z kterých je úžasný výhled přímo na Pražský hrad.

Ve vybavení pokojů se nachází plně vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou, župany a přezůvky, kávovar a varná konvice, přenosný vařič, lednička, příbory a nádobí. Bezplatný vysokorychlostní internet nebo WIFI, pokojový trezor, satelitní TV s DVD přehrávačem, telefony pro přímé volání s hlasovou schránkou, na vyžádání soukromý majordomus, fény a klimatizace.

Gastronomie:
Každou sobotu a neděli ráno od 9 do 11:30 je pro hosty připravený velice speciální zážitek – naši víkendovou snídani „Mozart“. Začněte svůj den s bohatou a zdravou snídaní a nechte se okouzlit klasickou hudbou v podání smyčcového kvarteta.

Služby:
Pachtuv Palace je příjemné místo s možnostmi wellness, kde se hosté mohou uvolnit na závěr únavného pracovního dne nebo po prohlídce památek. V hotelu je posilovna se spoustou strojů a zařízení, které během pobytu hosty udrží ve formě. Kromě toho si hosté mohou na recepci objednat příjemné a uvolňující masáže přímo na pokoji.

Hotel nabízí širokou škálu služeb a vybavení pro zpříjemnění pobytu, včetně majordoma na vyžádání, parkovací služby, posilovny, nepřetržitého provozu business centra a v některých částech hotelu WIFI. Jednací místnosti s přirozeným světlem, dopravu z letiště a na letiště, cateringové a banketové služby, svatby. Průvodce městem, mapy města, prohlídky města. Každý den snídani, piknikový koš, úklid pokojů  a k tomu praní a čištění, limuzínový servis.

Hotel Praha 1 Pachtuv Palace - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Pachtuv Palace -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1 Pachtuv Palace - disponuje restauracíHotel Praha 1 Pachtuv Palace -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Pachtuv Palace - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Pachtuv Palace - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Pachtuv Palace - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Pachtuv Palace - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Pachtuv Palace - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Pachtuv Palace - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Pachtuv Palace - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Pachtuv Palace - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Pachtuv Palace - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Pachtuv Palace, Karoliny Světlé 34
Praha 1 11000 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Praha-Pachtuv-Palace@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Pachtuv Palace ubytování Praha 1 Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: